135.

Hola,
z racji tego ze skończyłam szkołę fryzjerska i wiele z Was ufa mi w kwestii pielęgnacji włosów postanowiłam zrobić na ten temat posta. Aby każda z Was mogła mieć piękne i zdrowe włosy.
Przedstawię Wam dzisiaj kilka propozycji profesjonalnych kosmetyków po których jest gwarantowana satysfakcja, czego nie można powiedzieć o kosmetykach ze zwykłych sklepów. Wszystkie produkty znajdziecie na stronie http://www.sklep.beabeleza.pl/ . Kosmetyki dostępne powszechnie nigdy nie będą miały takich właściwości jak te profesjonalne, a jeżeli nie macie czasu na to żeby chodzić non stop do fryzjera możecie równie dobrze dbać o swoje włosy same, wystarczy tylko kilka dobrze dobranych produktów. Myślę ze każda z Nas wie jak wiele każdej kobiecie dają włosy. Nieważne czy długie, krótkie, proste, kręcone, grube, cienkie, najważniejsze jest to aby włosy były zdrowe i w dobrej kondycji :) Przedstawię Wam kosmetyki których sama używam i są naprawde godne polecenia.

Pierwszy zestaw są to kosmetyki z firmy JOICO, jest to seria wygładzająca. Wiele z Was pyta co zrobić aby mieć proste i gładkie oraz żeby ten efekt nie psuł się po wyjściu z domu. Dla każdej takiej Pani polecam kosmetyki niżej podane, szampon, odżywkę oraz spray do prostowania.
Szampon i odżywka redukuje skręt i zmniejsza skłonność do elektryzowania się. Pozostawiają włosy miękkie  wygładzone i podatne na stylizacje.
Spray wygładzający, rozpylony na włosy przed użyciem suszarki, prostownicy bądź lokówki, uszczelnia łuskę, przeciwdziała ponownemu skrętowi. Efekt prostych i wygładzonych włosów jest widoczny i utrzymuje się do następnego mycia.

SZAMPON
ODŻYWKA
SPRAY

Teraz coś dla bardzo suchych i zniszczonych włosów.
Kąpiel odżywcza do włosów oraz nektar termiczny do włosów suchych.
Oba produkty wnikają we włókno włosa, chronią przed przesuszeniem i łamaniem się. Składniki odżywcze zawarte w tych kosmetykach pod wpływem ciepła działają nawet po spłukaniu.
Każda kobieta która ma suche i nie do końca zdrowe włosy powinna się zaopatrzyć w taki zestaw a na pewno nie będzie żałować.

KĄPIEL
NEKTAR

Teraz coś bez czego już sobie nie wyobrażam pielęgnacji swoich włosów.
Szczotki TANGLE TEEZER są rewelacyjne, specjalny plastik oraz niekonwencjonalny układ ząbków sprawia, ze włosy nie elektryzują się, nie wyrywają a uczcie podczas czesania jest bardzo miłe.
Oprócz tego że masuje skórę głowy co doskonale wpływa na cebulki włosów, to rozczesuje najbardziej splątane włosy, nie naruszając struktury włosów. Nie wyrywa i nie łamie włosów jak każdy inny rodzaj  grzebienia czy zwykłej szczotki.. Jest idealna do pielęgnacji włosów doczepianych, których jak sami wiecie używam. Jak dla mnie ten produkt jest już nie zastąpiony.

SZCZOTKA


Włosy po umyciu , oraz po pielęgnacji kosmetykami podanymi wyżej :)


Czy ktoś z Was zdecyduje się przedstawioną przeze mnie pielęgnację ?
Myślę ze warto zainwestować w takie produkty, tym bardziej ze są o wiele bardziej wydajne niż zwykłe kosmetyki :)
LOVE!