140.

Cześć kochani,
melduje się z mojego łóżka, przykryta kocykiem. I już żadnych innych opcji na dzisiaj nie przewiduje. W poprzedniej notce, wiele z Was pytało o moje włosy, a dokładnie o kolor. Nie wiem czy wiecie, ale ja już nie farbuje włosów od ponad dwóch miesięcy, a kolor zamiast być brzydki i wypłowiały jest coraz piękniejszy. Jednak samo z siebie to się nie bierze. Od jakiegoś czasu używam profesjonalnych kosmetyków ze sklepu internetowego :
http://www.sklep.beabeleza.pl
 i nie wiem jak Wy ale ja zauważyłam znaczna poprawę moich włosów. Dzisiaj chciałam Wam przedstawić olejek OROFLUDIO, dzięki któremu moje włosy są pełne blasku a kolor jedwabny i pogłębiony:
http://www.sklep.beabeleza.pl/OROFLUIDO-Zestaw-Olejek-50-ml-Blyszczyk-z-luster(3,7726,7741).aspx

Olejek możecie dostać w zestawie z błyszczykiem, kolor błyszczyka możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.  Uwielbiam takie kolory na ustach dlatego błyszczyk wylądował w mojej torebce i już się stamtąd nie rusza. A z tego względu ze często pytacie mnie o prezenty pod choinkę to dodam ze taki zestaw to również fajna opcja.

Wracając do wyglądu i kondycji włosów, to chciałam jeszcze zaznaczyć jak ważna jest codzienna profilaktyka i pielęgnacja. Mam tu na myśli przybory jakich używamy a dokładniej czym czeszemy Nasze włosy. Ja odkąd zmieniłam moja szczotkę na TANGLE TEEZER nie wyobrażam sobie niczym innym rozczesywać moich włosów. Polecam ją każdemu.
http://www.sklep.beabeleza.pl/TANGLE-TEEZER-szczotki-do-wlosow(2,7402,).aspx

Bransoletkę z rusałka znajdziecie tutaj : http://www.bydziubeka.pl/
Możecie zadawać pytania, jak będę to odpowiem :))
LOVE