176.

Holaaa kociaki,
w poprzedniej notce pytałam na co macie ochotę w kolejnych postach. Najczęściej padała odpowiedz ‘konkurs’. Także w następnej notce pojawi się dla Was mały konkursik. Mam nadzieje że, będziecie zadowoleni. Dzisiaj przygotowałam dla Was stylizacje, połączenie ciuchów luźnych, sportowych z dodatkami glamour. Coraz częściej takie zestawienie można spotkać na salonach i wybiegach. Ja jestem na ‘tak’. Oczywiście zaraz posypie się mnóstwo komentarzy typu „jak Ty możesz chodzić w szpilkach w ciąży?!” itp. Itd. Także zaznaczę od razu aby tego uniknąć, że te cudowne buty, mimo że tak strasznie mi się podobają, miałam na sobie tylko na czas zdjęć. Chociaż kobieta w ciąży i wysokie obcasy w dzisiejszych czasach już nie uchodzą za temat tabu. Coraz więcej przyszłych mam, decyduje się na dbanie o siebie, i nie rezygnuje z mody. Dajmy na przykład choćby Annę Muchę, która praktycznie całe 9 miesięcy przelatała w szpilkach. Każda z Nas wie co jest najlepsze dla samej siebie oraz Naszego maleństwa. Jednak ja osobiście wybieram wygodę i komfort na czas aż mój synek wyjdzie na świat ;-) 
Życzę Wam miłego dnia, mnóstwo całusów i dobrego humoru. Pamiętajcie, że pozytywne myślenie działa cuda. Więc proszę o uśmiech! <3

dresy- http://www.mosquito-sklep.pl/spodnie/1877-dresowe-spodnie-z-neonowym-wiazaniem.html
buty- http://www.stylowebuty.pl/products/Cz%C3%B3%C5%82enka-OMG-Black-Su-Platforms.html
włosy- http://www.doczepiane.pl/
bransoletka na nogę- http://granashop.pl/

Na zdjęciach mam założony zestaw włosów z www.doczepiane.pl, są to włoski w stu procentach naturalne. Tak jak widać na zdjęciach nie ma różnicy miedzy moimi naturalnymi włosami a doczepianymi. Mój zestaw ze zdjęć to 150g i 50cm. Włosy są bardzo dobrej jakości, praktycznie najlepsze na rynku. Szczerze polecam :)
LOVE