180.

Hej,
właśnie leże w łóżku i się rozpływam. Za oknem intensywne opady deszczu, którym towarzyszom błyskawice i grzmoty. Szczerze mówiąc lubię oglądać burze, pomimo ze wzbudza u mnie lęk.
Tak sobie myślę jak wyglądało by Nasze życie gdybyśmy nie dbali o relacje międzyludzkie? Czy człowiek człowiekowi jest potrzebny do szczęścia? Przecież celem ludzkiego życia jest szczęście. Każdy ma inna listę wartości. Dla jednych szczęściem może być miłość, przyjaźń, dla innych dostatek rozrywek a dla jeszcze innych rzeczy materialne. Nie wiem, jak dla mnie prawdziwie szczęśliwym można być tylko wtedy, kiedy jest się w bliskim kontakcie z innym człowiekiem. Człowiekiem, który ofiaruje miłość, przyjaźń, zrozumienie. Ale jak można łatwo zauważyć w życiu codziennym ludzie mają różne wyobrażenia o szczęściu. Nasze potrzeby się różnią, fakt, jednak aby w życiu zaznać choć trochę szczęścia niezbędna jest druga osoba.

outfit:
buty- http://www.baldowski.pl/
bluzka -http://www.mosquito-sklep.pl/pl/
spodnie - zara
torebka - http://www.misswish.info/
biżuteria- http://she-bijou.pl , http://www.bydziubeka.pl/


fot. Natalia Andrysz John (click)


Kochani, jestem online, także jak macie ochotę mogę z Wami trochę popisać :) Aż nie złapie mnie senność. Także do usłyszenia w komentarzach.
LOVE