185.

Hej kociaki,
kilka dni temu miałam wizytę u swojego lekarza. Leci 34 tydzień. Natan waży 2.700. Lekarz twierdzi że, dobrze by było jak bym urodziła koło 15-20października, ponieważ mój synek jest dość duży :) Czyli już całkiem blisko. Aż sama jestem w szoku jak ten czas szybko leci. Wydaje mi się że niedawno dowiedziałam się że będę mamą, a zaraz będę już miała swoje szczęście na świecie. Zaczynam czuć się coraz gorzej, a dokładniej jest już mi ciężko chodzić, spać i generalnie poruszam się w żółwim tempie ;-) Ale przecież to normalne w ostatnich miesiącach, bo po za tym nie mam na co narzekać.

Od jakiegoś czasu szukałam dla siebie odpowiedniego portfela. Miał być wygodny, pojemny i funkcjonalny. Zajrzałam na stronę http://www.zalando.pl/ , jest to idealny sklep dla każdej kobiety. Można znaleźć tam naprawdę wszystko, od A do Z. Ja zdecydowałam się na portfel marki Lipsy. Nie wiem jak Wy, ale ja zakochałam sie w Nich od pierwszego wejrzenia.
Portfel, który wybrałam : http://www.zalando.pl/lipsy-tullulah-portfel-rozowy-li751c005-916.html

Młodzi, kreatywni ludzie są dziś w cenie. Ja chciałam Wam przedstawić pewną blogerkę, a raczej jej sklep internetowy : http://deynnshop.com/ . Koszulkę, którą mam poniżej na zdjęciach, znalazłam właśnie w tym sklepie. Jestem zadowolona i serdecznie Wam polecam:) Więcej o Deynn znajdziecie na jej Fanpage'uBuziolki ode mnie i mojego Kitulka ,
do usłyszenia w komentarzach, wieczorem postaram się odpisać na Wasze pytania
LOVE