187.

Cześć kochani,
dziś 30 wrzesień, tak się składa, że jest to dzień płci mniej pięknej. Z racji tego, chciałam wszystkim facetom na świecie życzyć samych dobroci oraz porozumienia z Nami, kobietami. Chciałabym aby każdy z Was potrafił zachowywać się tak jak powinien prawdziwy mężczyzna. I kochajcie Nas, wszystkie kobietki, mimo że tak często działamy Wam na nerwy hihi.
Co do mojego samopoczucia to szczerze mówiąc pragnę już zrzucić z siebie ten słodki ciężar. Mówcie co chcecie, ten ostatni miesiąc ciąży nie należy do najprzyjemniejszych. No ale taka kolej rzeczy. Niebawem ten etap mojego życia przejdzie do przeszłości i wkroczę w okres macierzyństwa, wychowywania mojego synka. Pomimo pełnej świadomości, iż lada dzień zostanę mamą, nie mogę wyobrazić sobie tego jak dostanę takie swoje maleństwo na ręce.  Ponoć jest to najcudowniejszy moment w życiu każdej kobiety. Niedługo sama tego doświadczę, nie mogę się doczekać.
Jestem szczęśliwa i podekscytowana, naprawdę nie jestem w stanie określić, opisać uczuć które mną targają. Myślę ze miłość matki do dziecka, i odwrotnie, to jedna z najszczerszych i bezinteresownych relacji jakie na tym świecie istnieją.
A teraz powoli wracam do przygotowywania, prania i prasowania. Oraz innych czynności które sprawią że mojemu synkowi po wyjściu z brzuszka będzie na tym świecie jak najlepiej.

W związku z tym ze wiele z Was pytało i zachęcało do tego abym stworzyła dla Was profil na instagramie. Tak też zrobiłam. Od kilku dni możecie mnie na Nim śledzić, oto link do mojego profilu, zapraszam:
http://instagram.com/patrycjabanas#

A teraz coś dla miłośników wszelkiego rodzaju okularów, bryli itp. Itd. Wszelkie najmodniejsze modele znajdziecie w królewskie okularów tzn w sklepie internetowym http://www.brylove.pl/
Ja również znalazłam tam coś dla siebie, lustrzane Lenonki. Czadowe.

bluza- http://www.mosquito-sklep.pl/pl/nowoci/316-bluza-z-szalowym-kapturem.html#
buty- http://www.stylowebuty.pl/products/Worker-Boots-Britane-Beige.html
okulary-http://www.brylove.pl/ona/przeciwsloneczne/nantes_o0111.htmlLOVE!