188.

Cześć,
dzisiejszy post jest poświęcony dla mojego synka. Zrobiłam dla Was kilka fot rzeczy, które na Niego czekają. Praktycznie mam już wszytsko gotowe i przygotowane, w domku czuć zapach dziudziusia. Czekam tylko na wózek, który lada dzień powinien u mnie już być. Ostatnio znów spędziłam kilka dni w szpitalu, teraz jestem już w domku i czekam na chwilę w której, dostanę Natanka na rączki. Na 99,9% moja ciąża zakończy się cesarskim cięciem, taka jest decyzja lekarza prowadzącego. Jeżeli w ciagu kilku dni nie dostanę samoistnych skurczy i bóli to 28.10 będę miała cesarkę, oczywiście zabieg może odbyć się wcześniej jeśli tylko Natan poczuje potrzebę wyjścia na świat, ale chyba bardzo dobrze mu u mamusi w brzuszku ;)

Jako że, moje zainteresowania kręcą się teraz głownie wokół dzieciaczków, trafiłam na świetną stronę poświęconą dla najmłodszych;  
http://www.baby-perfumeria.pl/
 Nahore Baby to hiszpańskie kosmetyki dla dzieci i niemowląt stworzone przez laboratoria Nahorefarma, które zdobyły zaufanie tysięcy rodziców w całej Hiszpanii. Teraz dostępne są również w Polsce, możecie zobaczyć na zdjęciach że, również zaopatrzyłam się w ich asortyment. Cudownie pachną, są hypoalergiczne do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej, delikatnej i atopowej skóry. Zapraszam wszytkie mamusie również na fanpage, na którym dużo ciekawych postów o tematyce dziecięcej :
https://www.facebook.com/babyperfumeria

Rzeczy dla mojego maluszka wybierałam również z popularnej strony dla dzieci  
http://bobasimama.pl/
Duży wybór, ciekawy asortyment, tak naprawdę znajdziecie tam wszystko co jest potrzebne dla mamy jak i dla dzieciątka. I tutaj również zachęcam do odwiedzin fanpage'a:
https://www.facebook.com/pages/Bobas-i-Mama

Jestem online, także do usłyszenia w komentarzach
LOVE