191.

Hej,
już od kilku dni zabieram się do tego żeby tutaj dla Was coś stworzyć. Ale uwierzcie, że mimo szczerych chęci, nie zawsze jest tak łatwo przy takim maluszku. Jednak obiecuję, że w najbliższym czasie postaram się unormować moją obecność na blogu i w miarę systematycznie do Was pisać.
Co u mnie? hmm, mojego biednego synka złapały kolki, szczególnie w godzinach wieczornych, z bólem serca patrze jak płacze i się męczy. Robię wszystko żeby było mu lepiej, ciepełko na brzuszek, suszarka i jej szum, masaże oraz kropelki sab simplex. Dziękuje za Wasze rady na moim facebooku. Jesteście kochani, jak narazie Natankowi to pomaga, i nie płacze tak rozpaczliwie jak na początku.
Teraz mój maluszek smacznie i spokojnie śpi, chciałam zauważyć że, za tydzień 21.11 będzie miał już miesiąc. Boże, jak ten czas szybko leci :) Na dzień dzisiejszy waży 4,650 i jest przecudownym dzieckiem. Nie wyobrażam sobie już życia bez Niego. Wychwytuje każdy jego grymas, każdy uśmiech, sprawia mi to przeogromną przyjemność. Przepełnia mnie naprawdę wielka radość, uczucie gdy zasypia mi na rękach, wtulony we mnie, jest nie do opisania. Co myślicie o tym żebym zrobiła Natankowi sesje zdjęciowa, jakieś pomysły?:)


kurtka- http://fashion-land.pl/kurtki/205-pikowana-kurtka-bezowa.html
naszyjnik - http://fashion-land.pl/wisiorki/158-wisiorek-trojkaty.html
buty - http://allegro.pl/botki-worker-sznurowane-sztyblety-hp206bei-38-i3659453067.html
spodnie - miss sixty
torebka - guesszdjęcia z instagrama - http://instagram.com/patrycjabanas
co tam u Was? możemy chwile popisać póki mały śpi :)
LOVE