197.

Hej,
Witam wszystkich w Nowym Roku! Korzystając z okazji chciałam Wam życzyć dużo szczęscia, miłości ciepła i dobroci od Was dla innych i od innych dla Was :* Szczerze mówiąc mój sylwester nie należał do udanych, ale nie chcę narzekać. Mówi się, że jaki sylwester taki później cały rok. Chyba coś w tym jest, bo zazwyczaj sie u mnie sprawdzało, aczkolwiek mam nadzieje, że w tym roku mój sylwester nie będzie się odzwierciedlać na rok 2014.
Moje postanowienie noworoczne to oddzielić serce od rozumu. Chcę się kierować tym co słuszne, tym co wybierze rozum. Nie chce już ślepo patrzeć sercem, Wiem, że to będzie dla mnie dość trudne i nie wiem jak długo dam rade ..;) Bo jak dotychczas to moje serducho podejmowało za mnie wszelkie wybory. Najważniejszy jest mój syn i jego stawiam na piedestale..
Byłam dzisiaj z Natankiem znowu u lekarza, tym razem jest przeziębiony. Ma katarek i lekki kaszel. Ale lepiej wcześniej zapobiec niż ma mi później chorować. Oby szybciutko wrócił do całkowitego zdrówka. Od kilku dni na świecie jest moja najcudowniejsza na świecie siostrzenica, Adelka. Już nie mogę się doczekać aż razem z Natanem będą śmigać po domu i razem będą rozrabiać ;-))) Dzieci to największe szczęscie jakie może Nas w życiu spotkać, jeden uśmiech mojego synka i mama od razu ma lepszy humor! <3

kurtka- http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all/outerwear/x3491-mlc/combined-materials-jacket
bluza- http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/bluzy-damskie
spodnie- http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/dresy-damskie
buty -http://domodi.pl/buty/buty-damskie/botki?pid=3590782&utm_expid=51684727-46.4VeOWVobR7aRxbpuUn2SYw.0
bransoletka- http://granashop.pl/pl/p/Bransoletka-/1525

Na poniższych zdjęciach mam doczepiony zestaw włosów naturalnych ze strony
www.doczepiane.pl /odcień - ciemny blond

 
..słucham i słucham..
http://www.youtube.com/watch?v=ytIfSuy_mOA

MIŁEGO DNIA , LOVE