202.

Cześć kochani,
We wtorek mój synek skończył trzy miesiące, już nie mogę się doczekać, aż zacznie siadać i raczkować!:) W jakim wieku Wasze dzieciaczki zaczęły wykonywać te czynności? Jak narazie Natanek rozmawia z mamusia, a dokładniej mówi do mnie "a guuuuu", "guuuugyyyy", "muumuu", "brrrr".  Niby to tak niewiele, a daje tyle szczęścia. Jeden jego uśmiech to zastrzyk pozytywnej energii, której nawet nie da się opisać.
Przedwczoraj wybraliśmy się na małe zakupy i spacerek do Drezna, mój synuś był bardzo zaciekawiony wszystkim co się dookoła działo. Tyle kolorowych świateł i światełek jeszcze nie widział :) Dopiero w drodze powrotnej do domu odpłynął i zasnął. Oczywiście mamusia musiała trzymać za rączkę ..:)

koszula- http://www.cocomoda.pl/koszula-w-czerwona-gruba-krate-s
spodnie- http://www.cocomoda.pl/spodnie-skorzane-z-lancuszkami-przy-kieszeniach
buty- http://allegro.pl/nowosc-unikatowe-kalosze-zloty-zip-cudo-i3884473628.html

Wiele z Was pyta mnie o to co używam, że moja karnacja ma taki ładny odcień. Już nie raz wspomniałam, że używam kosmetyków http://fakebake.pl/ , tym razem do mojej kolekcji dołączyły dwa nowe cudeńka. Płyn o ekspresowym działaniu samoopalającym, nadaje skórze złotą opaleniznę w ciągu zaledwie 60 minut. Jest łatwy w aplikacji dzięki formule „widzisz gdzie nakładasz”. Dzięki temu kosmetykowi opaleniznę nabywamy w ciągu godziny. Aby uzyskać ciemniejszy odcień opalenizny, nie ma potrzeby ponownej aplikacji preparatu. Wystarczy zostawić go na kolejne 60 minut, a następnie zmyć.
link - http://sklep.fakebake.pl/pl/p/Nowosc-60-Minutes-plyn-opalajacy-236ml/124

Drugi kosmetyk to brązujący puder na bazie kremu dodaje opaleniźnie pięknego połysku. Ja stosuje go na podkład, rozprowadzam go pędzlem po twarzy, dekolcie i ramionach . Intensywność koloru zależy od ilości aplikacji. Puder Bronzy Babe Powder posiada trzykrotną pigmentację.
link - http://sklep.fakebake.pl/pl/c/MAKE-UP/39


Możecie również nabyć dwa kosmetyki naraz w zestawie, tak jak widać u mnie na zdjęciach :)
http://sklep.fakebake.pl/pl/c/SWIATECZNE-ZESTAWY/57


efekty po kosmetykach fakebake
LOVE