251.

Hej,

Za oknem zrobiło się niesamowicie zimno. Jestem mega zmarzluchem
 i moje wyjście z domu ograniczam do sytuacji, które naprawdę tego wymagają. Nie wiem jak u Was, ale gdy nadchodzi jesień to u mnie wszystko płynie o wiele wolniej. Przynajmniej odnoszę takie wrażenie. Jest to idealny moment na wykorzystanie czasu nie tylko różnym działaniom, ale także sobie. Jesień to najlepszy moment aby poświęcić czas własnej osobie, czas refleksji, czas spokoju, czas na nadrobienie zaległości w rożnych dzieciach swojego życia. Ta pora roku to świetny moment na zrobienie tych rzeczy, na które latem nie mieliśmy czasu, ochoty albo nastroju. Zaległości książkowe, kinowe, domowe czy towarzyskie najlepiej nadrabia się właśnie jesienią, kiedy i aura, i atmosfera sprzyjają skupieniu.. Mimo tego, że nie przepadam za niskimi temperaturami, to bardzo lubię jesienny klimat. Natura teraz szczególnie pokazuje swoje walory... Jesień to najlepsza pora na delektowanie się kolorami, smakami i zapachami. Warto na to zwrócić uwagę w Naszej zwykłej codzienności. 

21 października, czyli praktycznie za kilka dni, mój Natan kończy dwa lata. Mówi się, że po dzieciach widać jak ten czas szybko płynie. I jest to niesamowicie prawdziwe stwierdzenie. Także, nadeszła pora na planowanie imprezy urodzinowej dla synka, szczerze mówiąc już sama nie wiem jak chciałabym aby wyglądały jego drugie urodziny.. Może macie jakieś pomysły bądź sugestie? Jak u Waszych pociech wyglądały tegoroczne urodziny?


Dzisiejsza stylizacja idealnie komponuje się w jesienny klimat. Wszystko to co lubię najbardziej - wygoda, szarości, unikalne fasony.

sukienka - KLIK
narzutka -  KLIK
spodnie - KLIK
buty  - KLIK
okulary - KLIK
chustka - KLIK


Miłego dnia !