258.

Cześć,
Nadeszły ciepłe dni. Chyba każdy z Nas chciałby coś zmienić w swoim życiu na lepsze. Myślę, że ciepłe miesiące, to idealny czas aby wyrobić w sobie pozytywne nawyki. Jeśli sami nie będziemy dbać o jakość Naszego życia, to ono nie stanie się lepsze. To my kształtujemy swoje życie, i powinniśmy mieć tego świadomość. Zmieniajmy to, co zmienić możemy. Nie utrudniajmy sobie życia, nie szukajmy "problemu" tam gdzie go nie ma. Świadomie i odpowiedzialnie dokonujmy wyborów, i pamiętajmy zawsze o własnych priorytetach i wartościach :)
Ja dzisiaj skorzystałam z przyjemnej pogody, dzięki temu pisze dla Was właśnie nowy post :)
Do stylizacji wykorzystałam białą marynarkę w bardzo prostym fasonie. Jeansy, top, torba oversize w formie worka. Dzięki sandałkom cały zestaw nabrał nieco kobiecości. Poniżej linki do wszystkich rzeczy wykorzystanych w stylizacji

Marynarka
- Edan KLIK  
Spodnie - Dress Shop KLIK
Buty - DeeZee KLIK
Torebka - BagMe by smola KLIK
Okulary - Sunglass Spot KLIK
Zegarek - Daniel Wellington KLIK
Topkappahl


I jeszcze mały Plan na nadchodzący tydzień (znalezione w internecie :P )


Poniedziałek:
 Zrób dziś coś zupełnie przypadkowego.
Wtorek: Jeśli zauważysz jakieś oświetlone słońcem miejsce, stań tam i unieś twarz ku niebu.
Środa: Jeśli złapie cię deszcz, otwórz się na niego, choćby na krótką chwilę.
Czwartek: Jeśli usłyszysz muzykę na ulicy, otwórz się na nią i posłuchaj jej w ciszy przez chwilę.
Piątek: Jeśli dostrzeżesz coś pięknego, uśmiechnij się. A jeśli wciąż będziesz dostrzegał to piękno, pozwól sobie na śmiech z wdzięczności, że możesz to zobaczyć. 
Sobota: Niczego nie powstrzymuj. Pozwól, by to, co cię dotyka, wpływało na twoje życie. 
Niedziela: Wszelkie porażki – niespodziewane potknięcia – są czymś bardzo ludzkim, z czego powstaje słodycz życia. Nie zmniejsza to naszego cierpienia, ale przynosi nam pewne ukojenie. Gdy twój świat się rozpada, pamiętaj, że przygotowujesz grunt na coś dojrzałego, czego możesz jeszcze nie dostrzegać, lecz co wkrótce posmakujesz. 


Do usłyszenia niebawem <3